Çiftler amacıyla en mühim konulardan ve en hayati sorulardan biri eşinizle ten ahenginuz var mı? Sorusudur.
Peki, nedir bu ten ahengi? Eşler arasındaki ten ahengi, çoğu değişik öğenin bir arada bulunması neticesi ortaya gelen bir etkileşimdir.
Mükemmel bir temas söz hususu olduğunda, bunun amacıyla hem ruhsal uyum hem de fiziksel uyum beraber var olmalıdır. Bu ikisinin birleşimi ten ahenginu ortaya getirir.

Ten ahengi pek çok değişik öğeyi bir arada bulundurur. Eşler arasında tutku, çekicilik, büyü, beğeni verme ve alma, hayal gibi çoğu öğenin birleşmesi ve var olması,
ten ahenginun da var olduğunu gösterir. His, tat, doku ve koku, şunlar da ten ahenginun öğeleridir.

Tenler Arası Kimya
Bazı eşler sıksık birbirine dokunmak isterken, birtakım eşlerde bunun tam tersi hal hem de birbirlerinden kaçma durumu vardır. Bazı eşler katiyen tek başına yatamazken,
birtakım çiftler evin ayrı ayrı odalarında uyurlar. Bu değişik halların en mühim sebebi tenler arası ahengin var olup olmadığı hususu.
Tenlerin kimyası benzer hormonların salgılanması ile eşler arasındaki enerjiyi yükseltiyor.Eşinizle Ten Uyumunuz Var mı?

Ten Uyuşmazlığına Çare Var mı?
Ten ahengin yakalanmasıyla meydana gelen eşler arasındaki kimya ve salgılar hususu ile ilgili bir çözüm maalesef yok fakat daha nitelikli beraberlik amacıyla gayret gösterilebilir.