Kadınlar, evde, işte, alışverişte, özel çağrı ya da toplantılarda, değişik değişik kıyafetler tercih ediyorlar.
Dolayısıyla bir bayanın dolabında olması lüzumen elbise seçenekleri de lüzumtiğince çok oluyor.

Fakat doğru elbise renklerini tercih etmek çok mühim. Her elbise çeşidinden dolabınızda olmasına lüzum yok. Birbirinden değişik elbise seçenekleri tespit edilen kadınların,
lüzumtiğince çeşitlilik gösteren renklerde hizmetindedir. Bir bayanın olmazsa olmaz elbiseleri vardır. Dönem devre değişiklik gösteren elbise modellerinin yanı sıra,
her sezon sarfedilen kült parçalarda vardır. Tıpkı vazgeçilmez elbise renkleri bulunduğu gibi.

Kadınlara ençok Hangi renk elbise yakışır diyen kadınların, kendileri ile özdeşleşen renkleri biliyor olması lüzumiyor. Farklı mekanlarda,
değişik kıyafetler tercih eden kadınlar amacıyla kıyafetlerin rahatlığı da her şeyden evvelce geliyor. Evde daha rahat,
işte ve çağrıler de daha şık kıyafetleri tercih eden kadınların, renk seçimlerde lüzumtiğince belirleyici.
Kadınların elbiselerinde ilgi etmesi lüzumen en büyük nojtalardan birisi olan kumaş ve renk seçimi, hem beden hatlarını,
hem de ten renklerini destek verdiği gibi hatalı seçimler neticesinde beğenilmeyen sonuçlarda durabiliyor.

Esmer Kadınlar İçin Saks Mavisi

Esmer kadınların gündelik kıyafetlerinde ve de bözel çağrılerde sık sık tercih etmesi lüzumen renklerin basında saks mavisi geliyor.
Kadınlara ençok Hangi renk elbise yakışır diyen esmer kadınların, gardolaplarında katiyen vazgeçmeyecekleri renklerden birisi muhakkak saks mavisi olmalı.
Saks mavisinin yanında karaın asil duruşu da, esmer kadınlarda saç ve ten renklerinde meydana gelen güzel oluşumu ve ahengi desteklenecektir.
Bununla beraber kırmızı ve zümrüt yeşili tonlarıda esmer kadınlarda lüzumtiğince şık duracak tasarımları elde etmenizi sağlar.
Farklı kombinlerinde saç ve ten renklerini de meydana çıkarmayı hedefleyen esmer kadınlar amacıyla beyaz da özel günler amacıyla tercih edebileceği renkler arasında yer alıyor.

Sarışın Kadınların Vazgeçilmez Rengi Turuncu

Sarışın kadınlar amacıyla turuncu renk vazgeçememeleri lüzumen ana renklerdendir.
Sarışınların saç tonları vede elbiselerinin renklerinde ki geçişi turuncu Rengi Kullanarak yumuşak bir şekilde sağlanabilir.
Sarışın bir bayanın Donuk ve arada kalan renkleri Kesinlikle tercih etmemesi gerekiyor. Aksi durumda ten renkleri daha da nefes görünecektir.
Koyu renklerin yanı sıra katiyen vazgeçmemeleri lüzumen ve harika bir renk geçişini gerçekleştiren açık pembe de her vakit ve bütün davetlerde Öncelikli tercihiniz olabilecek renk tonlarının başında geliyor.
Soluk renklerden kaçınması lüzumen sarışın kadınların canlı renkler arasında yer alan turuncuyu iş, çağrı ve günlük kullanımlarda da tercih etmeleri,
onların yüz ve beden hatlarını daha ilgi çekici bir şekilde meydana koymalarını sağlar.

Kumral Kadınlar İçin Pembe Ve Tonları

Kumral kadınlar amacıyla en ilgi çekici renk pembedir. Onlara, daha canlı bir manzara kazandırması ve bedenlarında pembe bir elbisenin çok şık duracağı tanınan bir gerçek.
Saç renkleri ve elbise modellerine hakim ve bilincinde Olan kumral kadınların, Çoğunlukla ortak tercihi olan pembe renk elbiseleri sizde tercih edip kullanabilirsiniz.
Koyu pembenin yanı sıra, tekrar koyu tonlarda da elbiseleri tercih edebilirler.
Kumrallar, canlı tonlarda elbiseler kullanabilecekleri gibi kara tonunu da kullanabilecek güce sahipler.

Günlük Elbiseler de Renk Seçimi

Hafif yanık bir ten alan teninizde, beneninize uygun, saç tonunuz ile uyumlu ve yakın bir renk elbise sizi günlük şıklığa taşıyacaktır.
Aklınızdaki Renk tonlarını elbiselerinizde seçerken, bu elbiseleri nerede ve de günün hangi vakitında kullanmak istediğinizde mühim bir husustur.
Sıcak tonlarla Paralel bir şekilde dış görümünüzü ve kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hem şık hem de beneninize yakışan bir elbisede ilk göze çarpan muhakkak renktir.
Sizin ve fiziğinizle bir bütün olarak dış görüntünüzü tamamlayan bir elbise, sizi hayallerinize taşıyabilir.

Kilolu Bayanlarda Elbise Rengi Seçimi

Kilolu kadınların elbise rengi seçimleri, bedenları ile uyum ortamında olmalı.
Bunun nedeni ise; birtakım renk tonlarının kilolu kadınları olmasından daha zayıf işaret ediyor bulunduğu gerçeğidir.
Kilolu kadınların daha ince gösteren renkler ise; muhakkak kara ve de gridir. Bu renk elbiseler sizi lüzumtiğince ince gösterecek.

Kadınların Tercihi Açık Renk Elbiseler

Bu sezon akılları baştan alan renklerin başında gelen göle ve de gümüş rengi elbiseler ise.. Her zaman Ve Her yerde şık olmayı Şart Gören kadınların birinci tercihi olacak.
Işıl ışıl bir renk olan bu tonlarda bir elbiseye kesinlikle sahip olmalısınız…