Hem iddialı hem iddiasız, vakitsiz ve bundan sonra her yerde severek kullandığımız katiyen demode olmayacak olan denim kumaşı, işlemeli, taşlanmış, yırtık ve renkli olmak üzere çoğu değişik çeşidiyle her tarza makul duruma gelebiliyor.

Skinny jeanslerin yerine daha bol ve Rahat kesime sahip mom jeanslar daha tercih edilir bulunduğu gibi, günük sokak stiline özgü denim tulumlar ve oversize salopetlerde moda sever ve kullanıcılar için tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Denim pantolonla kombin yaparken, üzerine basic t-shirtlerleride kullanarak gündüze, şifon bluz ya da braletlerle geceye uyarlayarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Mini ve midi boy etekler kadar, tekrar 2020 trendi bermuda şortlarda denim tesirlerini gerektiğince sık görmekteyiz. Jean ceketler tüketimi basit olmakla birlikte, pantolon, etek ve şortlarla hem yaz hem sonbahar amacıyla makul kombinlerden.

Denim on denim, yani denim üzerine denim giyme trendi bu sene çoğu ünlü markanın podyumlarında yer aldı. Şort, etek, ceket, yelek gibi en baştan aşağı denim şıklığı ise yaz akşamları amacıyla görkemli bir seçenek.